• hogere effectiviteit van werknemers
    Bekijk onze diensten
  • vergroten werkgeluk werknemers
    Bekijk onze diensten
  • personele
    kosten onder
    controle
    Bekijk onze diensten
  • personele
    risico's
    beheersbaar
    Bekijk onze diensten

Team HRM101

HRM101 BV is een in personele zaken gespecialiseerde partner voor ondernemende werkgevers. Naast het volledig verzorgen van de salarisadministratie voor werkgevers, adviseren en ondersteunen we bij alle personele vraagstukken die komen kijken bij het in dienst nemen, hebben en houden van personeel.

Ons team bestaat uit gedreven en goed opgeleide HRM professionals. Daarnaast hebben wij voor de meer specialistische vraagstukken een aantal specialistische partners aan ons verbonden.

HRM101 BV is onderdeel van HLB Van Daal Adviseurs & Accountants

Ons team

Chantal Goossens

Chantal Goossens

Adviseur HRM | Dongen (Breda)

c.goossens@hlb-van-daal.nl
0162 - 322 000

Reinier Meesters

Reinier Meesters

Sr. Adviseur HRM | Gemert

r.meesters@hlb-van-daal.nl
0492 - 361 248

Helma Theunissen

Helma Theunissen

Adviseur HRM | Gemert

h.theunissen@hlb-van-daal.nl
0492 - 361 248

Dideke Elseviers

Dideke Elseviers

Jr. Salarisadministrateur | Waalwijk

clb@hlb-van-daal.nl
0416 - 330 505

Rianne Kruijssen

Rianne Kruijssen

Sr. Salarisadministrateur | Waalwijk

clb@hlb-van-daal.nl
0416 - 330 505

Stacy Boontjes

Stacy Boontjes

Jr. Salarisadministrateur | Waalwijk

clb@hlb-van-daal.nl
0416 - 330 505

Dionne Derksen

Dionne Derksen

Werkstudent | Waalwijk

d.derksen@hlb-van-daal.nl
0416 - 330 505

Louisa Beijer

Louisa Beijer

Salarisadministrateur | Waalwijk

clb@hlb-van-daal.nl
0416 - 330 505

Ingrid de Vries

Ingrid de Vries

Adviseur HRM | Waalwijk

ingrid@hrm101.nl
0416 - 33 05 05

Gijs van Zon

Gijs van Zon

Directeur | Sr. Adviseur HRM

g.zon@hlb-van-daal.nl
0416 - 33 05 05

Richard ten Have

Richard ten Have

Adviseur HRM | Waalwijk

r.have@hlb-van-daal.nl
0416 - 330 505

Brigitte Bax

Brigitte Bax

Salarisadministrateur | Waalwijk

clb@hlb-van-daal.nl
0416 - 330 505

Miriam Beerens

Miriam Beerens

Salarisadministrateur | Waalwijk

clb@hlb-van-daal.nl
0416 - 330 505

Geert-Jan Lauwerijssen

Geert-Jan Lauwerijssen

Salarisadministrateur | Waalwijk

clb@hlb-van-daal.nl
0416 - 330 505

Brigitte Jansen

Brigitte Jansen

Salarisadministrateur | Waalwijk

clb@hlb-van-daal.nl
0416 - 330 505

Bengt Verhoeven

Bengt Verhoeven

Adviseur HRM | Valkenburg (Limburg)

b.verhoeven@hlb-van-daal.nl
043 - 880 0400

René van Rijsbergen

René van Rijsbergen

Hoofd Salarisadministratie

r.rijsbergen@hlb-van-daal.nl
0416 - 330 505

Mion van Bakel

Mion van Bakel

Adviseur HRM | Schijndel (Den Bosch)

m.bakel@hlb-van-daal.nl
073 - 547 4947

Fred van Dijk

Fred van Dijk

Salarisadministrateur | Waalwijk

clb@hlb-van-daal.nl
0416 - 330 505

Joost de Schepper

Joost de Schepper

Salarisadministrateur | Waalwijk

clb@hlb-van-daal.nl
0416 - 330 505

Claudia van Hees

Claudia van Hees

Salarisadministrateur | Waalwijk

clb@hlb-van-daal.nl
0416 - 330 505

Wil Frijns

Wil Frijns

Salarisadministrateur | Valkenburg

clb@hlb-van-daal.nl
043 - 880 0400

Specialistische partners

Sergej Ludwiczak

Sergej Ludwiczak

Jurist Arbeidsrecht

arbeidsrecht@hlb-van-daal.nl
0416 - 330 505

Danique Burgerjon

Danique Burgerjon

Jr. Jurist Arbeidsrecht

arbeidsrecht@hlb-van-daal.nl
0416 - 330 505

Foekje Beckers

Foekje Beckers

Gecertificeerd Coach

info@hrm101.nl
0416 - 33 05 05

Arbode

Arbode

Arbo & Preventie

info@hrm101.nl
0416 - 33 05 05

Pascalle Ligtenberg

Pascalle Ligtenberg

People Analytics

info@hrm101.nl
0416 - 33 05 05

Patrick Stalpers

Patrick Stalpers

Gecertificeerd Coach

info@hrm101.nl
0416 - 33 05 05

Simone Appeldoorn

Simone Appeldoorn

Specialist Verzuimmanagement

info@hrm101.nl
0416 - 33 05 05

Pensioen Coaching

Pensioen Coaching

Specialist Pensioenen

info@hrm101.nl
0416 - 33 05 05

Pellikaan First Aid

Pellikaan First Aid

BHV & EHBO

info@hrm101.nl
0416 - 33 05 05