Team HRM101

HRM101 BV is een in personele zaken gespecialiseerde partner voor ondernemende werkgevers. Wij ondersteunen en adviseren bij het in dienst hebben van personeel. Ons team bestaat uit gedreven en goed opgeleide HRM professionals. Daarnaast hebben wij voor de meer specialistische vraagstukken een aantal specialistische partners aan ons verbonden.

HRM101 BV is onderdeel van HLB Van Daal Adviseurs & Accountants

Ons team

Gijs van Zon

Gijs van Zon

Directeur | Adviseur HRM

gijs@hrm101.nl
013 – 536 25 16

Chantal Goossens

Chantal Goossens

Adviseur HRM | Dongen (Breda)

c.goossens@hlb-van-daal.nl
0162 - 322 000

Helma Theunissen

Helma Theunissen

Adviseur HRM | Gemert

h.theunissen@hlb-van-daal.nl
0492 - 361 248

Ingrid de Vries

Ingrid de Vries

Adviseur HRM | Tilburg

ingrid@hrm101.nl
013 – 536 25 16

Bengt Verhoeven

Bengt Verhoeven

Adviseur HRM | Valkenburg (Limburg)

b.verhoeven@hlb-van-daal.nl
043 - 880 0400

Reinier Meesters

Reinier Meesters

Adviseur HRM | Gemert

r.meesters@hlb-van-daal.nl
0492 - 361 248

Richard ten Have

Richard ten Have

Adviseur HRM | Waalwijk

r.have@hlb-van-daal.nl
0416 - 330 505

Mion van Bakel

Mion van Bakel

Adviseur HRM | Schijndel (Den Bosch)

m.bakel@hlb-van-daal.nl
073 - 547 4947

Specialistische partners

René van Rijsbergen

René van Rijsbergen

Payroll Specialist

r.rijsbergen@hlb-van-daal.nl
0416 - 330 505

Marco Schouwenaar

Marco Schouwenaar

Adviseur Arbeidsrecht

arbeidsrecht@hlb-van-daal.nl
0416 - 330 505

René Keuzenkamp

René Keuzenkamp

Adviseur Loonheffingen

r.keuzenkamp@hlb-van-daal.nl
0416 - 330 505

Pensioen Coaching

Pensioen Coaching

Specialist Pensioenen

info@hrm101.nl
013 - 536 25 16

Pellikaan First Aid

Pellikaan First Aid

BHV & EHBO

info@hrm101.nl
013 - 536 25 16

Patrick Stalpers

Patrick Stalpers

Gecertificeerd Coach

info@hrm101.nl
013 - 536 25 16

Pascalle Ligtenberg

Pascalle Ligtenberg

People Analytics

info@hrm101.nl
013 - 536 25 16

Simone Appeldoorn

Simone Appeldoorn

Specialist Verzuimmanagement

info@hrm101.nl
013 - 536 25 16

Foekje Beckers

Foekje Beckers

Gecertificeerd Coach

info@hrm101.nl
013 - 536 25 16

Arbode

Arbode

Arbo & Preventie

info@hrm101.nl
013 - 536 25 16